خطا های وردپرس

رفع مشکل رفرش و ریدایرکت صفحه ورود در وردپرس

رفع مشکل رفرش و ریدایرکت صفحه ورود در وردپرس

چند روز پیش یکی بچه ها وقتی میخواست وارد پیشخوان وب سایت خودش بشود با مشکل عجیبی رو به رو شد به صورت کلی زمانی که اطلاعات ورود از جمله یوزرنیم و پسورد خود را وارد میکرد و زمانی که روی گذینه ورود کلیک میکرد هیچ اتفاقی نمی افتاد و فقط صفحه لاگین وردپرس رفرش میشد و دوباره به همان صفحه ورود ریدایرکت میشود, ممکن است این مشکل برای شما نیز پیش بی آید !

رفع مشکل رفرش و ریدایرکت صفحه ورود در وردپرس کار بسیار راحتی میباشد و تنها کافیست مراحلی که در ادامه میگوییم پیش بروید تا این خطا وردپرس به صورت کامل از سایت شما رفع شود حالا با ما در این مقاله از سایت ابزار مکس همراه باشید.

آنچه در ادامه میخوانید:

تنظیم آدرس [ URL ] سایت

خب میدونید یکی از اصلی ترین دلایل این خطا این است که ممکن است که شما آدرس سایت یا همان URL وب سایت را در قسمت تنظیمات اشتباهی وارد کرده باشید, این موضوع میتواند بیشترین احتمال را در ایجاد این ارور در یعنی رفرش و ریدایرکت صفحه لاگین سایت باشد حالا برای رفع این مشکل مراحل زیر را دنبال بکنید.

در اولین قدم وادره هاست وب سایت خود شده و از قسمت File Manager وارد پوشه Publick_HTML بشوید حالا در بخش باز شده تمامی فایل های وردپرس شما قرار دارد در این بخش فایل wp-config را پیدا بکنید و روی آن راست کلیک کرده و گذینه Edit را بزنید.

حالا بعد از کلیک روی گذینه ادیت شما قادر خواهید بود تا بتوانید فایل را ادیت بکنید حالا در صفحه باز شده تک به تک خط ها را مشاهده بکنید و کلمه /* That’s all, stop editing! Happy publishing. */ را پیدا بکنید بعد از پیدا کردن این کلمه کد زیر را کپی بکنید و در بالای خط قرار بدهید و سپس گذینه سیو را بزنید.

				
					define('WP_HOME','https://www.YourDomain.com');
define('WP_SITEURL','https://www.YourDomain.com');
				
			

توجه داشته باشید که بعد از قرار دادن کد در صفحه در قسمت YourDomain.com اسم دامنه خودتان را قرار بدهید به طور مثال اگر بخواهیم از دامنه ابزار مکس در این نمونه استفاده بکنیم به این صورت میشود https://www.abzarmax.org حالا که دامنه را به درستی وارد کردید کافیست روی گذینه سیو کلیک بکنید, و حالا دوباره صفحه ورود وردپرس را مورد بررسی قرار بدهید تا مطمعن بشوید مشکل رفع شده است. اگه مشکل رفع نشده بیا مراحل بعد.

حذف کامل کش در مرورگر

حالا که مرحله اول برای شما کارساز نبود نوبت میرسد تا کش مرورگر خود را به صورت کامل پاک بکنید, شاید براتون سوال شود که پاک کردن کش چه کمکی میکند؟ خب در جواب اگر شما با کش مرورگر ها آشنا باشید در اصل میدانید که کش اطلاعات قبلی سایت را برای افزایش سرعت لود نگه میدارد به همین دلیل ممکن است که این کش باعث ایجاد این مشکل نیز شده باشد.

ما قبلا یک مقاله کامل برای پاک سازی کش مرورگر در سایت انتشار داده ایم شما میتوانید با استفاده از مقاله آموزشی یعنی آموزش پاکسازی کش مرورگر ها, کش مرورگر خود را به صورت کامل پاک بکنید بعد از پاک کردن دوباره صفحه لاگین وردپرس خود را مورد برسی قرار بدهید و مطمعن بشوید که مشکل به صورت کامل رفع شده است اما اگر باز هم مشکل شما رفع نشد بریم مراحل بعدی را انجام بدهیم.

غیرفعال سازی کامل پلاگین ها

خب این افزونه های وردپرسی همیشه و همیشه در همه خطا ها مورد برسی قرار میگیرند چرا که ممکن است یکی از افزونه های سایت باعث ایجاد این ارور شده باشد برای مطمعن شدن شما باید یک بار تمامی افزونه های وردپرسی خود را به صورت کامل غیر فعال بکنید و از اون جایی که نمیتوانید وارد پیشخوان سایت خود بشوید باید این کار را از طریق هاست انجام بدهید.

ما قبلا برای این موضوع نیز یک مقاله آموزشی دیگر در سایت ابزار مکس ارائه کرده ایم بنابراین وارد مقاله آموزش کامل غیرفعال کردن افزونه ها بشوید و تمامی پلاگین های سایت خود را یک بار غیرفعال بشوید و اگر مشکل شما در سایت رفع شد نتیجه میگیریم که یکی از افزونه های سایت باعث ایجاد این مشکل شده است و حالا کافیست افزونه مورد نظر را در سایت پیدا کرده و پاک بکنید تا مشکل به صورت کامل رفع بشود.

جمع بندی مطالب

میدونید قالب وردپرسی سایت نیز ممکن است باعث ایجاد مشکل رفرش و ریدایرکت صفحه ورود وردپرس شود ولی از آن جا که نمیتوانیم وارد پیشخوان سایت وردپرسی خود بشویم کاری از پیش نمیبریم و تنها کاری که میتونیم بکنیم اگر آپدیتی برای قالب آمده آن را آپدیت بکنید که شاید مشکل رفع شود و در غیر این صورت تنها میتونید به پشتیبانی قالب تیکت ارسال بکنید اگر قالب را از جایی معتبر تهیه کرده باشید در اولین فرصت پاسخ گوی شما خواهند بود, شما میتوانید همه سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *